Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Енергозбереження офісу в розумному будинку Smart Bus

Розумне енергозбереження в офісі дозволяє економити витрати на утримання офісного приміщення. Витрата енергії припадає не тільки на оргтехніку, а й на освітлення, опалення, вентиляцію. Якщо буде можливість відключати від опалення непотрібні приміщення, то економія енергії ще більше збільшиться. Так, наприклад, якщо встановити освітлення, яке буде саме включатися і відключатися коли це необхідно.

А система по захисту внутрішньої мережі від надмірного перевантаження буде дуже до речі, коли виникнуть замикання і сильні несанкціоновані імпульси електромережі. Навіть якщо на офісну будівлю впаде блискавка, то захист захистить мережу і після нейтралізації небезпеки можна назад включити всю мережу виходячи з пріоритетів. Якщо говорити про офісні пристрої, майже всі вони працюють тільки від електромережі.

Енергозбереження в розумному будинку

Обов'язково протягом усього часу їх роботи протягом доби тридцять відсотків часу роботи доводитися в порожню непотрібну роботу. А якщо говорити про опалення, то десять годин на добу система опалення працює даремно. Робочий час для офісного приміщення починається з сьомої години ранку і до восьмої години вечора.

Опалення та освітлення

Енергозбереження офісу - це впровадження технологій в енергозбереження освітлення в офісі під виглядом встановлення вимикачів, керованих електронікою. Дозволяє встановлювати прямий зв'язок через електронну систему управління з опалювальною системою.

Енергозбереження Івано-Франківськ

Коли відповідальний співробітник іде додому, то вимикає світло, разом з вимиканням світла, вимикач передає команду опалювальній системі, щоб вона знизила витрату енергії на запрограмований мінімум. І, заодно, дасть команду вентиляційній системі, щоб вона увійшла в економний режим роботи. Таким чином, економія кожну добу буде досягати, наприклад, десяти годин роботи. Якщо налаштувати по-іншому систему розумного управління, то можна отримати інші результати.

Сходові клітки

Завдяки установці розумної системи датчиків на сходових клітках, можна забезпечити включення освітлення тільки тоді, коли по ній йде людина. Завдяки електронному управлінню, опалення може вимикатися в певний час доби, або переходити в економний режим. Навіть якщо розумну систему енергозбереження встановити тільки на сходових клітках, то економії можна досягти істотної.


Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308