Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Управління освітленням офісу в розумному будинку Smart Bus


Ні для кого не стане секретом, що існує маса факторів, здатних вплинути на самопочуття і працездатність людини в робочому приміщенні. До таких факторів відноситься освітлення, температура, вміст кисню, вологість, рівень, навколишній шумів, і навіть на перший погляд, такі незначні фактори, як колір робочого приміщення, організація його простору, а також відчуття співробітниками безпеки і захищеності.

Управління освітленням в робочому будинку

Одним з головних завдань в автоматизації будівлі є управління освітленням офісу. Причиною цього є те, що одним з факторів, що впливають на наше самопочуття, буде правильно настроєне самопочуття.

Види управління світлом в розумному дому

Управління світлом в приміщенні може бути як автономним, так і автоматичним.

Ми всі звикли до автономної системи управління світловими джерелами, проте, в останні роки, все більшої популярності набуває автоматична система, яка інтегрована в інтелектуальну систему управління приміщенням.

Така система може включати світло в коридорах в темний час, що дозволить співробітникам повністю зосередитися на їх прямих обов'язках. Посилювати яскравість освітлення в обраних робочих зонах, завдяки чому працівників не потривожить відчуття сонливості, вони будуть бадьорими і не припинять активну участь в робочому процесі.

Також автоматична система управління освітленням, яка є частиною інтелектуальної системи управління приміщенням, може автоматично висвітлювати офісний простір і територію стоянки.

Крім того, система розумне світло дозволить значно зберегти електроенергію, яку витрачає власник, на освітлення офісних приміщень, а також зовнішніх територій.

Систему управління освітленням можна встановлювати на різні типи будівель. Це може бути житловий будинок, офісне приміщення, бізнес центр, а також фасади будівель. Дана система значно поліпшить самопочуття співробітників і домочадців завдяки грамотному висвітленню площ, а також дозволить значно зберегти витрати на електроенергію.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308