Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Датчик витоку газу розумного будинку Smart bus

Люди в сучасному світі все частіше віддають перевагу електричним плитам і котлам, і це цілком можна обгрунтувати, якщо подивитися на статистику вибухів і пожеж, які, в більшості своїй, походять від витоку газу. Всі неприємні моменти, пов'язані з витоком газу у вашому будинку, можна запобігти за допомогою використання датчика витоку газу.

Система безпеки від протікання газу

Пожежні датчики витоку газу здатні вчасно визначити витік газу і моментально перекрити джерело газу в приміщенні, а також передати сигнал тривоги, який надійде на центральний пульт безпеки, або ж включити світловий або звуковий сигнал тривоги.

Датчики витоку газу здатні відслідковувати наявність в повітрі різноманітних горючих газів (природний газ, побутовий газ, бутан, пропан і інші). Датчик витоку газу може бути провідний і безпровідний, де є можливість швидкої установки. В розумному будинку датчик газу працює в комплексі з іншими приладами.

Датчик газу розумного будинку

Принцип роботи датчика полягає в каталітичному допалюванні на мініатюрній спіральці сенсора. Якщо в повітря проникають молекули горючого газу (метан, пропан-бутан), то починається процес їх згорання на розігрітій спіральці з присутністю каталізатора, в результаті опір спіральки відразу змінюється, що викликає роботу гучного звукового сигналізатора (протягом однієї хвилини), а на зовнішню сигналізацію і автоматику сигнал видається контактами реле.

Встановлювати датчик витоку газу необхідно на відстані декількох метрів від котла, газової плити, колонки та іншого газового обладнання. Вибирати розташування датчика витоку варто найкращим чином, розташування також може залежати від типу газу, який повинен буде вловлювати датчик витоку.

Таким чином, датчик може розташовуватися не тільки на кухні, але і в гаражі, де датчик зможе подати сигнал, коли концентрація чадного газу може стати вже небезпечною для життя людини. живиться датчик від мережі 220В. Вихід датчика-сигналізатора можна включити в шлейф охоронної сигналізації або ж підключити до електроклапанів подачі газу. Дуже зручний варіант, коли датчик витоку підключають до gsm-сигналізації.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308