Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Система Розумний дім Smart bus

Необхідно сказати про те, що мрії, пов'язані з власним житлом, також є і мріями про сучасне життя. У таких мріях все навколо буде сприяти вашому благоустрою. Система "Розумний будинок" smart bus пристосовується саме для вас, задовольняючи потреби і відповідаючи на бажання.

Клімат-контроль системи "розумний будинок"

Клімат-контроль системи "розумний будинок" має на увазі клімат-контроль, вимірювання, а також підтримування в приміщеннях в заданих межах параметрів повітря: складу, вологості, температури. Для того, щоб це забезпечити, застосовуються різні системи: фанкойли, радіатори, теплі підлоги, системи вентиляції та кондиціювання, осушувачі та зволожувачі повітря, також іонізатори і так далі. І ось тому для комплексної системи клімат-контролю необхідно забезпечити злагоджене управління всіма цими пристроями.

Сисетма Розумний дім

Диригентом даного оркестру буде виступати система під назвою "розумний будинок", клімат-контроль якраз є однією з важливих функцій даної системи. При такій гармонійній роботі різні системи не заважають один одному як мінімум. Приміром, тепла підлога підігрівати приміщення не буде, в той самий час, коли воно буде охолоджуватися кондиціонером.

Пристрої

Пристрої при розумному управлінні поводяться по-різному в різних ситуаціях: при закритих і відкритих вікнах, при відсутності або ж присутності в приміщенні людей і так далі.

У сучасному будинку крім цього постає завдання підтримки в різних приміщеннях різного клімату. Сюди також необхідно приписати можливість за графіком керувати кліматом, він здатний гнучко змінюватися для різних переваг хазяїна або ж днів тижня.

Сюди також можна віднести можливість управляти віддалено кліматом через Інтернет або ж з комп'ютера адміністратора, а, може, взагалі з мобільного телефону. Не потрібно забувати і про те, що є можливість для опалення автоматично застосовувати різні енергоресурси, а саме в залежності якраз від добових змін тарифікації. Енергозбереження, звичайно ж, залежить і від клімату країни і від інших параметрів. І іноді складати може 50%. Це все здатний забезпечувати розумний будинок.

 

На сьогоднішній день можна зустріти різні проекти розумний дім, все залежить тільки від вашого бажання.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308