Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Управління системою мультирум в розумному будинку Smart House

«На смак і колір - товариша немає». Дане твердження вірне у всіх сферах нашого життя, особливо це стосується музичних і відео переваг. Навіть у рамках однієї сім'ї бажання онука-підлітка, тата-бізнесмена і улюбленої бабусі будуть разюче відрізнятися. Невже єдиним виходом із ситуації є установка в кожній кімнаті повного комплекту аудіо та відеоапаратури. Однак не все так витратно, як може здатися, якщо встановити систему мультирум.

Система мультирум

Що це?

Мультирум - система багатозонального розподілу відео і аудіо сигналів, що дозволяє слухати музику і дивитися фільми не тільки в тому приміщенні, де встановлена звуко-і відео апаратура, але в будь-якому іншому приміщенні будинку - у вітальні, у ванній або на вулиці. Мультирум складається з матричних комутаторів аудіо і відеосигналів, настінної кнопкової панелі, пульта дистанційного керування, акустичних систем.

Система мульрум івано-Франківськ

Як це працює?

У даній системі джерела сигналу сконцентровані в певній кімнаті, звідки сигнал розподіляється на акустичні системи або телевізори. Джерелами сигналу служать CD / DVD / HD програвачі, супутникові TV-тюнери, радіо, медіасервер, CD чейнджер, комп'ютери і т.д. Будинок ділиться на зони, які включають в себе одну або декілька кімнат, а при використанні відповідного устаткування і ділянка прибудинкової території. Музика або зображення через контролер проводиться до всіх зон будинку, що дозволяє позбутися від необхідності встановлювати в кожній окремі відео і звукові та джерела.

Система мультирум розумний дім

Переваги

Високоякісне Hi-Fi звучання вбудованих в стелю колонок.
Можливість задовольнити свої аудіо та відео бажання без обмеження інтересів інших членів сім'ї.
Управління з телефону.
Припинення роботи всіх систем одним натисненням кнопки.
Можливість використання гучномовного зв'язку.
Управління

У кожній зоні для управління і вибору джерела є свій універсальний пристрій. Це може бути кнопкова панель, стаціонарний або переносний сенсорний дисплей, універсальний пульт. Це гранично зручно, оскільки немає ніякої необхідності в використанні величезної кількості пультів для кожного пристрою.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308